Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1366271-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Qualifier Run 2.0

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Откако ќе трчате во Under Armour QUALIFIER RUN 2.0 машките долен дел тренерки, ќе се запрашате како некогаш сте трчале без нив. Оваа долна тренерка има џеб што може да се прошири за да прими поголем мобилен телефон, со што ќе биде безбеден, отпорен на вода и удари. Ткаенината HeatGear® е исклучително мека и мазна, што нуди екстремна удобност со многу мала тежина. Ткаенината UA Microthread брзо се суши, не се лепи, се протега без да ја апсорбира потта и може да се рециклира. Материјалот за истегнување со четири насоки нуди слобода на движење во секоја насока. Материјалот на овој долен дел ја отстранува потта и многу брзо се суши, додека водоотпорните панели обезбедуваат дополнителна издржливост. Спецификација: Внатрешен спој: 77,5 cm HeatGear® Проширен џеб UA Microthread ткаенина Водоотпорни панели Еластичен појас Џебови со патент Состав: 59% еластил, 41% полиестер; панели: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Откако ќе трчате во Under Armour QUALIFIER RUN 2.0 машките долен дел тренерки, ќе се запрашате како некогаш сте трчале без нив. Оваа долна тренерка има џеб што може да се прошири за да прими поголем мобилен телефон, со што ќе биде безбеден, отпорен на вода и удари. Ткаенината HeatGear® е исклучително мека и мазна, што нуди екстремна удобност со многу мала тежина. Ткаенината UA Microthread брзо се суши, не се лепи, се протега без да ја апсорбира потта и може да се рециклира. Материјалот за истегнување со четири насоки нуди слобода на движење во секоја насока. Материјалот на овој долен дел ја отстранува потта и многу брзо се суши, додека водоотпорните панели обезбедуваат дополнителна издржливост.
Спецификација:

 • Внатрешен спој: 77,5 cm
 • HeatGear®
 • Проширен џеб
 • UA Microthread ткаенина
 • Водоотпорни панели
 • Еластичен појас
 • Џебови со патент
 • Состав: 59% еластил, 41% полиестер; панели: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош