Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(MP23022-MS)
NEW BALANCE

NEW BALANCE TENACITY

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle тренерки од флис ткаенина NEW BALANCE TENACITY е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за спонтана активност за време на викендот. Направени со технологијата NB HEAT, овие тренерки ја отстранува влагата додека се движите за да ви биде удобно и топло. Мекиот флис материјал е супер пријатен за вашето тело и е погоден и за вежбање и за секојдневно носење. Спецификација: Машки тренерки - lifestyle Среден струк NB HEAT технологија Еластичен појас Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Машките lifestyle тренерки од флис ткаенина NEW BALANCE TENACITY е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за спонтана активност за време на викендот. Направени со технологијата NB HEAT, овие тренерки ја отстранува влагата додека се движите за да ви биде удобно и топло. Мекиот флис материјал е супер пријатен за вашето тело и е погоден и за вежбање и за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Машки тренерки - lifestyle
 • Среден струк
 • NB HEAT технологија
 • Еластичен појас
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош