Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Always Original
adidas Always Original
adidas Always Original
adidas Always Original
adidas Always Original
adidas Always Original
adidas Always Original
adidas Always Original
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HK5064)
adidas

adidas Always Original

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
2.993 ДЕН
Заштеда: 1.995 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 XS
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
 • 42 L
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вие сте создадени да бидете оригинални, а adidas Always Original колекцијата го слави тој факт. Овие женски панталони ги комбинираат класичните три adidas пруги со врвки на глуждовите кои ви овозможуваат да ги затегнете или олабавите и да се играте со променливиот изглед и стил во моментот. Двојната плетена ткаенина ви овозможува удобност без разлика дали се релаксирате дома или се наоѓате во град со пријателите. Овој производ е направен од делумно рециклирана содржина со цел да се избегне големото влијание кое производството на нов материјал го има врз животната средина. Спецификација: Женски панталони – lifestyle Модел: slim fit Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Материјал: 67% памук / 33% рециклиран двојно плетен полиестер.
Подетално

Вие сте создадени да бидете оригинални, а adidas Always Original колекцијата го слави тој факт. Овие женски панталони ги комбинираат класичните три adidas пруги со врвки на глуждовите кои ви овозможуваат да ги затегнете или олабавите и да се играте со променливиот изглед и стил во моментот. Двојната плетена ткаенина ви овозможува удобност без разлика дали се релаксирате дома или се наоѓате во град со пријателите. Овој производ е направен од делумно рециклирана содржина со цел да се избегне големото влијание кое производството на нов материјал го има врз животната средина.
Спецификација:

 • Женски панталони – lifestyle
 • Модел: slim fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 67% памук / 33% рециклиран двојно плетен полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош