Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
Машка јакна
Код на производ:
(MJ23236-MIB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ACCELERATE

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE ACCELERATE е машка јакна во која лошите временски услови нема да ве спречат да го правите она што го сакате. Инспирирана од NB наследството, оваа машка јакна има лента на градите поставенa во чест на нашата оригинална облека од 1978 година. Лесната ткаенина и високата јака обезбедуваат заштита од ветер и вода. Атлетскиот дизајн нуди тесно прилепување што нема да го ограничи вашето движење. Спецификација: Машка спортска јакна Лесна ткаенина отпорна на ветер и вода Патент Рефлектирачки детали Состав: 100% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE ACCELERATE е машка јакна во која лошите временски услови нема да ве спречат да го правите она што го сакате. Инспирирана од NB наследството, оваа машка јакна има лента на градите поставенa во чест на нашата оригинална облека од 1978 година. Лесната ткаенина и високата јака обезбедуваат заштита од ветер и вода. Атлетскиот дизајн нуди тесно прилепување што нема да го ограничи вашето движење.
Спецификација:

 • Машка спортска јакна
 • Лесна ткаенина отпорна на ветер и вода
 • Патент
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош