Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(1365408-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Challenger

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката фудбалска маичка Under Armour Challenger е класичен модел во кој навистина ќе можете да ги покажете сите ваши вештини. Ткаенината UA Tech™ е исклучително мека и удобна и лесно ја отстранува потта од вашата кожа. Технологијата за спречување на развој на габи одговорни за развој на непријатни мириси ќе ја задржи вашата свежина. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. Логото на UA јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Спецификација: Машка маица за фудбал Состав: 100% полиестер Краток ракав Технологија за спречување на развојот на бактерии Засилена јака Лого на UA.
Подетално

Машката фудбалска маичка Under Armour Challenger е класичен модел во кој навистина ќе можете да ги покажете сите ваши вештини. Ткаенината UA Tech™ е исклучително мека и удобна и лесно ја отстранува потта од вашата кожа. Технологијата за спречување на развој на габи одговорни за развој на непријатни мириси ќе ја задржи вашата свежина. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. Логото на UA јасно зборува за вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Состав: 100% полиестер
 • Краток ракав
 • Технологија за спречување на развојот на бактерии
 • Засилена јака
 • Лого на UA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош