Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женска маица
Код на производ:
(DX7906-894)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женска маичка совршена за вашиот секој ден. Ја усовршивме нашата маичка Club Essentials и ѝ дадовме лесна комбинација идеална за секојдневно носење. Малку пошироко, малку пократко и со малку закривен долен раб е неверојатно удобно. Памучната ткаенина за секој ден е мека и лесна. Со класичен крој и опуштена силуета низ телото и колковите, оваа маица ќе ви обезбеди максимална удобност од ден на ден. Спецификација: Женска lifestyle маица со кратки ракави Машинско перење Материјал: 50-100% памук / 0-50% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женска маичка совршена за вашиот секој ден. Ја усовршивме нашата маичка Club Essentials и ѝ дадовме лесна комбинација идеална за секојдневно носење. Малку пошироко, малку пократко и со малку закривен долен раб е неверојатно удобно. Памучната ткаенина за секој ден е мека и лесна. Со класичен крој и опуштена силуета низ телото и колковите, оваа маица ќе ви обезбеди максимална удобност од ден на ден.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица со кратки ракави
 • Машинско перење
 • Материјал: 50-100% памук / 0-50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош