Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
Женски дуксер
Код на производ:
(1369855-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.443 ДЕН
Заштеда: 1.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате да се чувствувате удобно и топло и подготвени пред натпреварот или после – женскиот дуксер за тренинг Under Armour Rival Terry е она што го носите. Направен е од супер мек, лесен фротир со четкана внатрешност за дополнителна топлина. Материјалот што ја отстранува потта прави да се чувствувате свежо и лесно. Четиринасочниот еластичен материјал ве тера да се движите подобро во секоја насока. Го нарекуваме „ Rival Terry “. Можете едноставно да го наречете вашиот нов омилен. Спецификација: Скриен кенгурски џеб Прилагодлива капа Еластични делови на ракавите Состав: 70% полиестер, 25% тенцел, 5% еластин.
Подетално

Ако сакате да се чувствувате удобно и топло и подготвени пред натпреварот или после – женскиот дуксер за тренинг Under Armour Rival Terry е она што го носите. Направен е од супер мек, лесен фротир со четкана внатрешност за дополнителна топлина. Материјалот што ја отстранува потта прави да се чувствувате свежо и лесно. Четиринасочниот еластичен материјал ве тера да се движите подобро во секоја насока. Го нарекуваме „ Rival Terry “. Можете едноставно да го наречете вашиот нов омилен.
Спецификација:

 • Скриен кенгурски џеб
 • Прилагодлива капа
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 70% полиестер, 25% тенцел, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1369855-669
  2.443 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.490 ДЕН
  Помош