Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
Машка маица
Код на производ:
(MT23904-VGL)
NEW BALANCE

NEW BALANCE SPORT

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE SPORT CORE е машка маица lifestyle со кратки ракави. Има класичен дизајн, со тркалезно деколте и е изработена од мек памучен жерсеј за удобно чувство. Оваа машка маица со кратки ракави има атлетски крој што овозможува лесно движење. Графичкото лого го комплетира вашиот комплетен изглед. Спецификација: Машка lifestyle маица со кратки ракави Памучен жерсеј 160 гр Заоблено деколте Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE SPORT CORE е машка маица lifestyle со кратки ракави. Има класичен дизајн, со тркалезно деколте и е изработена од мек памучен жерсеј за удобно чувство. Оваа машка маица со кратки ракави има атлетски крој што овозможува лесно движење. Графичкото лого го комплетира вашиот комплетен изглед.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица со кратки ракави
 • Памучен жерсеј 160 гр
 • Заоблено деколте
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица MT31906-WT
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT31904-WT
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица MT31906-BK
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош