Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
Машки хеланки
Код на производ:
(MP23234-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ACCELERATE

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE ACCELERATE машките хеланки за трчање се направени за да ве поддржуваат при вашите најдолги трчања. Технологијата NB DRY ја отстранува влагата за да ве одржува свежи и суви, додека тенката силуета нуди блиско прилепување за да можете да се фокусирате на вашето трчање. Разновидни и функционални, овие машки хеланки се направени од еластичен полиестер и еластин и имаат џебови на појасот за да ги држат вашите клучеви или картичка. Спецификација: Машки хеланки за трчање NB DRY технологија Среден струк Состав: 77% рециклиран полиестер, 23% еластин.
Подетално

NEW BALANCE ACCELERATE машките хеланки за трчање се направени за да ве поддржуваат при вашите најдолги трчања. Технологијата NB DRY ја отстранува влагата за да ве одржува свежи и суви, додека тенката силуета нуди блиско прилепување за да можете да се фокусирате на вашето трчање. Разновидни и функционални, овие машки хеланки се направени од еластичен полиестер и еластин и имаат џебови на појасот за да ги држат вашите клучеви или картичка.
Спецификација:

 • Машки хеланки за трчање
 • NB DRY технологија
 • Среден струк
 • Состав: 77% рециклиран полиестер, 23% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош