Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO DIGITAL ALLOVER AQUASHORT
SPEEDO DIGITAL ALLOVER AQUASHORT
SPEEDO DIGITAL ALLOVER AQUASHORT
SPEEDO DIGITAL ALLOVER AQUASHORT
SPEEDO DIGITAL ALLOVER AQUASHORT
SPEEDO DIGITAL ALLOVER AQUASHORT
Детски костим за капење
Код на производ:
(800323114803)
SPEEDO

SPEEDO DIGITAL ALLOVER AQUASHORT

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2YRS 2YRS
  • 3YRS 3YRS
  • 4YRS 4YRS
  • 5YRS 5YRS
  • 6YRS 6YRS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За бебиња (0-4 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош