Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
Машка маица
Код на производ:
(MT31904-WT)
NEW BALANCE

NEW BALANCE SPORT

Prosečna ocena:
3
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE SPORT SEASONAL машката lifestyle маица со кратки ракави е совршена за талкање низ градот или едноставно релаксирање дома. Погодна за работа, училиште или игра, сигурно ќе стане клучен дел од вашата гардероба. Со спортски крој кој не е премногу тесен и впечатлива графика со принт, оваа машка маичка им го дава на љубителите на стилот и удобноста токму она што им е потребно. Спецификација: Машка lifestyle маица со кратки ракави Атлетски крој Мек материјал жерсеј Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE SPORT SEASONAL машката lifestyle маица со кратки ракави е совршена за талкање низ градот или едноставно релаксирање дома. Погодна за работа, училиште или игра, сигурно ќе стане клучен дел од вашата гардероба. Со спортски крој кој не е премногу тесен и впечатлива графика со принт, оваа машка маичка им го дава на љубителите на стилот и удобноста токму она што им е потребно.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица со кратки ракави
 • Атлетски крој
 • Мек материјал жерсеј
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Robert
   Robert

   03.06.2023. 20:07

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT23904-VGL
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица MT31906-WT
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица MT31906-BK
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош