Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
Машка маица
Код на производ:
(MT23222-MIB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ACCELERATE

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Функционална и фокусирана на перформансите, машката маица за трчање со кратки ракави NEW BALANCE Accelerate Short Sleeve ќе биде вашиот нов стандард. Оваа машка маица за трчање со кратки ракави е изработена од лесен полиплетен материјал кој вклучува врвна технологија NB DRYx за исфрлање на влагата, што ви помага да доминирате со вежбањето. Со атлетски крој и рефлектирачки детали, оваа маичка е парче по кое ќе посегнувате повторно и повторно. Спецификација: Машка маица за трчање со кратки ракави NB DRYx технологија Полиплетен материјал за удобно и лесно вклопување Заоблено деколте Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Функционална и фокусирана на перформансите, машката маица за трчање со кратки ракави NEW BALANCE Accelerate Short Sleeve ќе биде вашиот нов стандард. Оваа машка маица за трчање со кратки ракави е изработена од лесен полиплетен материјал кој вклучува врвна технологија NB DRYx за исфрлање на влагата, што ви помага да доминирате со вежбањето. Со атлетски крој и рефлектирачки детали, оваа маичка е парче по кое ќе посегнувате повторно и повторно. Спецификација:

 • Машка маица за трчање со кратки ракави
 • NB DRYx технологија
 • Полиплетен материјал за удобно и лесно вклопување
 • Заоблено деколте
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош