Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
NEW BALANCE TENACITY
Машки дуксер
Код на производ:
(MJ23020-MS)
NEW BALANCE

NEW BALANCE TENACITY

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер NEW BALANCE TENACITY е дуксер со капа кој е одличен избор за релаксација после напорен ден или за спонтана викенд активност. Направен со технологија NB HEAT, овој машки дуксер ја отстранува влагата додека се движите за да ви биде удобно и топло. Мекиот флис материјал е супер пријатен за вашата кожа и е погоден и за тренинзи и за секојдневно носење. Спецификација: Машки дуксер со капа – lifestyle NB HEAT технологија Долги ракави Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Машкиот дуксер NEW BALANCE TENACITY е дуксер со капа кој е одличен избор за релаксација после напорен ден или за спонтана викенд активност. Направен со технологија NB HEAT, овој машки дуксер ја отстранува влагата додека се движите за да ви биде удобно и топло. Мекиот флис материјал е супер пријатен за вашата кожа и е погоден и за тренинзи и за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капа – lifestyle
 • NB HEAT технологија
 • Долги ракави
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош