Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
NEW BALANCE SPORT
Машка маица
Код на производ:
(MT31906-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE SPORT

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка со кратки ракави NEW BALANCE SPORT CORE има спортски крој кој не е премногу тесен и препознатлива принт графика во која сигурно ќе привлечете внимание. Одлична за излегување со пријателите или самостојно шетање низ градот, машката памучна маичка со кратки ракави носи удобност и самодоверба со својот класичен стил што лесно се носи. Спецификација: Машка lifestyle маица со кратки ракави Печатена графика Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Машката маичка со кратки ракави NEW BALANCE SPORT CORE има спортски крој кој не е премногу тесен и препознатлива принт графика во која сигурно ќе привлечете внимание. Одлична за излегување со пријателите или самостојно шетање низ градот, машката памучна маичка со кратки ракави носи удобност и самодоверба со својот класичен стил што лесно се носи.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица со кратки ракави
 • Печатена графика
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT23904-VGL
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица MT31906-WT
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT31904-WT
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош