Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Glastal
JACK WOLFSKIN Glastal
JACK WOLFSKIN Glastal
JACK WOLFSKIN Glastal
JACK WOLFSKIN Glastal
JACK WOLFSKIN Glastal
JACK WOLFSKIN Glastal
JACK WOLFSKIN Glastal
Код на производ:
(1508231-4150)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Glastal

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако летово одите на планина, не заборавајте да ги спакувате машките outdoor шорцеви Jack Wolfskin GLASTAL. Исклучително лесната мека ткаенина е водоотпорна, отпорна на ветер и многу дише. Дури три џебови за ситници и дополнителен џеб со патент на ногата се тука за сè што сакате брзо да го земете и да тргнете во акција. Спецификација: Softshell ткаенина Прозрачна ткаенина отпорна на ветер и вода Предни и задни џебови со патент Bluesign® Состав: 94% полиамид, 6% еластин; поставата: 100% полиестер.
Подетално

Ако летово одите на планина, не заборавајте да ги спакувате машките outdoor шорцеви Jack Wolfskin GLASTAL. Исклучително лесната мека ткаенина е водоотпорна, отпорна на ветер и многу дише. Дури три џебови за ситници и дополнителен џеб со патент на ногата се тука за сè што сакате брзо да го земете и да тргнете во акција.
Спецификација:

 • Softshell ткаенина
 • Прозрачна ткаенина отпорна на ветер и вода
 • Предни и задни џебови со патент
 • Bluesign®
 • Состав: 94% полиамид, 6% еластин; поставата: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош