Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
Женска маица
Код на производ:
(IC0633)
adidas

adidas ESSENTIALS

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е женска lifestyle маица со кратки ракави со тесен крој, која е погодна за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маица со кратки ракави има впечатливо лого на adidas на градите што јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Изработена е од памук и овозможува меко и пријатно чувство во текот на целиот ден. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на adidas со оваа тренди женска маичка. Спецификација: Женска маица - lifestyle Кратки ракави Логото на adidas Состав: 100% памук.
Подетално

adidas ESSENTIALS е женска lifestyle маица со кратки ракави со тесен крој, која е погодна за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маица со кратки ракави има впечатливо лого на adidas на градите што јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Изработена е од памук и овозможува меко и пријатно чувство во текот на целиот ден. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на adidas со оваа тренди женска маичка.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Кратки ракави
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош