Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO
Код на производ:
(IB8776)
adidas

adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO детска унисекс маичка во стил е клучен дел од нивната гардероба. Оваа маичка се издвојува благодарение на храброто лого. Меката памучна ткаенина е природно лесна и удобна, а најдобро од сè, секогаш изгледа добро без разлика колку често ја носите. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Тркалезна јака со еластичен дел Состав: 100% памук.
Подетално

adidas ESSENTIALS TWO-COLOR BIG LOGO детска унисекс маичка во стил е клучен дел од нивната гардероба. Оваа маичка се издвојува благодарение на храброто лого. Меката памучна ткаенина е природно лесна и удобна, а најдобро од сè, секогаш изгледа добро без разлика колку често ја носите. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IC8673
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош