Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
Код на производ:
(MS23229-THN)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ACCELERATE

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Користејќи модерна технологија за перформанси, NEW BALANCE ACCELERATE 5 INCH SHORT - шорц за трчање за мажи, еден од најдобрите избори за тркачи. Доволно разноврсни за да ги задоволат потребите на секој спортист, овие машки шорцеви се направени од полиестерски материјал со технологија NB DRY што ја отстранува потта од кожата и го забрзува нејзиното испарување, одржувајќи ве суви и ладни. Моделот има прилагодлив крој, со еластичен појас, странични џебови за складирање ситници и лесно пристапна преграда на половината. Спецификација: Машки шорцеви за трчање NB DRY технологија Средно длабок струк Еластичен појас Должина на внатрешен шев 5 инчи Рефлективно NB лого Состав: 55% рециклиран полиестер, 45% полиестер.
Подетално

Користејќи модерна технологија за перформанси, NEW BALANCE ACCELERATE 5 INCH SHORT - шорц за трчање за мажи, еден од најдобрите избори за тркачи. Доволно разноврсни за да ги задоволат потребите на секој спортист, овие машки шорцеви се направени од полиестерски материјал со технологија NB DRY што ја отстранува потта од кожата и го забрзува нејзиното испарување, одржувајќи ве суви и ладни. Моделот има прилагодлив крој, со еластичен појас, странични џебови за складирање ситници и лесно пристапна преграда на половината. Спецификација:

 • Машки шорцеви за трчање
 • NB DRY технологија
 • Средно длабок струк
 • Еластичен појас
 • Должина на внатрешен шев 5 инчи
 • Рефлективно NB лого
 • Состав: 55% рециклиран полиестер, 45% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви MS21073-BK
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.434 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.390 ДЕН
  Помош