Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Машка маица
Код на производ:
(IC9279)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
1.110 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials е машка lifestyle маица. Ако едноставноста е вашата мантра, ќе ви се допадне оваа маица. Елегантен и класичен стил на аdidas, овој пат ви носи удобност и одличен стил во едно парче. Направен од памучен материјал, поддржува одржливо одгледување памук. Има стандарден крој и одговара на секој тип на тело. Спецификација: Машка памучна маичка Кратки ракави Логото на adidas Тркалезна јака.
Подетално

adidas Essentials е машка lifestyle маица. Ако едноставноста е вашата мантра, ќе ви се допадне оваа маица. Елегантен и класичен стил на аdidas, овој пат ви носи удобност и одличен стил во едно парче. Направен од памучен материјал, поддржува одржливо одгледување памук. Има стандарден крој и одговара на секој тип на тело.
Спецификација:

 • Машка памучна маичка
 • Кратки ракави
 • Логото на adidas
 • Тркалезна јака

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица HS2513
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош