Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES
Код на производ:
(IC8852)
adidas

adidas ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS SLIM 3-Stripes се женски тесни шорцеви во спортски стил. Овие шорцеви се секојдневна гардероба која брзо ќе ви стане омилена. Има тесно вклопување и три карактеристични ленти по страните. Изработен е од памук, има прилагодлив појас, а страничните шлицови додаваат уште поспортски стил. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо одгледување памук. Тоа е дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад. Спецификација: Женски шорцеви – lifestyle Модел: slim fit Прилагодлив еластичен појас Странични процепи Материјал: 93% памук / 7% еластин.
Подетално

adidas ESSENTIALS SLIM 3-Stripes се женски тесни шорцеви во спортски стил. Овие шорцеви се секојдневна гардероба која брзо ќе ви стане омилена. Има тесно вклопување и три карактеристични ленти по страните. Изработен е од памук, има прилагодлив појас, а страничните шлицови додаваат уште поспортски стил. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо одгледување памук. Тоа е дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад. Спецификација:

 • Женски шорцеви – lifestyle
 • Модел: slim fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични процепи
 • Материјал: 93% памук / 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  Маица IC8839
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.688 ДЕН
  Големина
  XS
  S
  M
  L
  XL
  2XL

  Слични производи

  Помош