Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes
Код на производ:
(IB8245)
adidas

adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали на дневен ред се калистеници, вежби за подигнување или HIIT тренинг, машките шорцеви за тренирање на adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes се подготвени да ја одиграат својата улога. Направен е со мек материјал што дише и AEROREADY ткаенина што ја отстранува влагата, за да можете да одите брзо колку што сакате и да останете суви. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Редовно вклопување Еластичен појас Предни џебови AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Без разлика дали на дневен ред се калистеници, вежби за подигнување или HIIT тренинг, машките шорцеви за тренирање на adidas Train Essentials Piqué 3-Stripes се подготвени да ја одиграат својата улога. Направен е со мек материјал што дише и AEROREADY ткаенина што ја отстранува влагата, за да можете да одите брзо колку што сакате и да останете суви. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Еластичен појас
 • Предни џебови
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош