Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ:
(IC9403)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials се машки lifestyle шорцеви дизајнирани за вашето уживање. Облечете ги за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Направени се од мек француски фротир, кој во контакт со вашата кожа овозможува пријатност и удобност. Преголемото лого на adidas на левата нога јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Еластичниот струк со врвка придонесува за лесна персонализација и удобно вклопување. Страничните џебови се идеални за сите ваши ситници. Внесете удобност и удобност во вашите секојдневни активности со овие супер функционални шорцеви. Спецификација: Машки шорцеви Логото на adidas Еластичен појас Странични џебови Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Essentials се машки lifestyle шорцеви дизајнирани за вашето уживање. Облечете ги за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Направени се од мек француски фротир, кој во контакт со вашата кожа овозможува пријатност и удобност. Преголемото лого на adidas на левата нога јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Еластичниот струк со врвка придонесува за лесна персонализација и удобно вклопување. Страничните џебови се идеални за сите ваши ситници. Внесете удобност и удобност во вашите секојдневни активности со овие супер функционални шорцеви.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Логото на adidas
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Помош