Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Машка маица
Код на производ:
(IC9278)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
1.110 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials е машка lifestyle маица. Ако едноставноста е вашата мантра, ќе ви се допадне оваа маица. Елегантен и класичен стил на аdidas, овој пат ви носи удобност и одличен стил во едно парче. Направен од памучен материјал, поддржува одржливо одгледување памук. Има стандарден крој и одговара на секој тип на тело. Спецификација: Машка памучна маичка Кратки ракави Логото на adidas Тркалезна јака.
Подетално

adidas Essentials е машка lifestyle маица. Ако едноставноста е вашата мантра, ќе ви се допадне оваа маица. Елегантен и класичен стил на аdidas, овој пат ви носи удобност и одличен стил во едно парче. Направен од памучен материјал, поддржува одржливо одгледување памук. Има стандарден крој и одговара на секој тип на тело.
Спецификација:

 • Машка памучна маичка
 • Кратки ракави
 • Логото на adidas
 • Тркалезна јака

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HS2513
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош