Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Printed
NIKE Printed
NIKE Printed
NIKE Printed
Детски дуксер
Код на производ:
(95C184-X79)
NIKE

NIKE Printed

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN PRINTED е детски дуксер за постари момчиња и тинејџери, кој мора да го има секој обожавател на Мајкл Џордан. Овој дуксер е изработен од топла руно ткаенина која обезбедува удобност. Ребрестата јака, еластичните делови на ракавите и рабовите нудат совршено вклопување. Облечете го овој дуксер и ќе бидете подготвени за вашите секојдневни активности. Спецификација: Дуксер за момчиња Капа Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

JORDAN PRINTED е детски дуксер за постари момчиња и тинејџери, кој мора да го има секој обожавател на Мајкл Џордан. Овој дуксер е изработен од топла руно ткаенина која обезбедува удобност. Ребрестата јака, еластичните делови на ракавите и рабовите нудат совршено вклопување. Облечете го овој дуксер и ќе бидете подготвени за вашите секојдневни активности.
Спецификација:

 • Дуксер за момчиња
 • Капа
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 95C154-B65
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C017-023
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C018-023
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Помош