Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
adidas Essentials Big Logo
Код на производ:
(HY4718)
adidas

adidas Essentials Big Logo

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.270 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 0-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс шорцеви lifestyle на adidas Essentials Big Logo се подеднакво удобни колку што се и привлечни. Изработени од памучна ткаенина, овие шорцеви со среден струк стануваат помеки со секое перење. Затоа, носете го секој ден. Впечатливото лого Badge of Sport значи победа. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Состав: 100% памук.
Подетално

Детските унисекс шорцеви lifestyle на adidas Essentials Big Logo се подеднакво удобни колку што се и привлечни. Изработени од памучна ткаенина, овие шорцеви со среден струк стануваат помеки со секое перење. Затоа, носете го секој ден. Впечатливото лого Badge of Sport значи победа. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош