Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
adidas Essentials Cargo
Код на производ:
(HA4338)
adidas

adidas Essentials Cargo

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS CARGO е машки lifestyle шорц кој комбинира спорт и елеганција. Можете да го носите во различни прилики. Изработен од свилен мек француски тери, тој е олицетворение на удобност. Пространите џебови се практични бидејќи во нив можете да ги ставите потребните ситници, додека суптилното лого на adidas додава спортски шмек. Еластичниот појас обезбедува добро и цврсто вклопување, а стандардниот крој ќе ви овозможи удобност и целодневна удобност. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Предни џебови Карго џебови Состав: 100% памук.
Подетално

adidas ESSENTIALS CARGO е машки lifestyle шорц кој комбинира спорт и елеганција. Можете да го носите во различни прилики. Изработен од свилен мек француски тери, тој е олицетворение на удобност. Пространите џебови се практични бидејќи во нив можете да ги ставите потребните ситници, додека суптилното лого на adidas додава спортски шмек. Еластичниот појас обезбедува добро и цврсто вклопување, а стандардниот крој ќе ви овозможи удобност и целодневна удобност.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Предни џебови
 • Карго џебови
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Помош