Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
Женска маица
Код на производ:
(IC0637)
adidas

adidas ESSENTIALS

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е женска lifestyle маица со кратки ракави со тесен крој, која е погодна за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маица со кратки ракави има впечатливо лого на adidas на градите што јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Изработена е од памук и овозможува меко и пријатно чувство во текот на целиот ден. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на adidas со оваа тренди женска маичка. Спецификација: Женска маица - lifestyle Кратки ракави Логото на adidas Состав: 100% памук.
Подетално

adidas ESSENTIALS е женска lifestyle маица со кратки ракави со тесен крој, која е погодна за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маица со кратки ракави има впечатливо лого на adidas на градите што јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Изработена е од памук и овозможува меко и пријатно чувство во текот на целиот ден. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на adidas со оваа тренди женска маичка.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Кратки ракави
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош