Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Running Essentials Brand Love 7/8
adidas Running Essentials Brand Love 7/8
adidas Running Essentials Brand Love 7/8
adidas Running Essentials Brand Love 7/8
adidas Running Essentials Brand Love 7/8
adidas Running Essentials Brand Love 7/8
adidas Running Essentials Brand Love 7/8
adidas Running Essentials Brand Love 7/8
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(HT5396)
adidas

adidas Running Essentials Brand Love 7/8

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подигнете го вашиот стил на трчање во женските хеланки за трчање на adidas Running Essentials Brand Love. Без разлика дали за прв пат се влечете или ја извршувате вашата дневна рутина, овие хеланки обезбедуваат поддршка и дишење за да ви дадат самодоверба. Стилскиот, целосен принт ги прави овие хеланки повеќе од парче облека - тие се став. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Тесен крој Должина: 7/8 AEROREADY технологија Висок струк Еластичен прилагодлив појас Ткаенина за поддршка и дишење Предни џебови 360 рефлексивност Состав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин.
Подетално

Подигнете го вашиот стил на трчање во женските хеланки за трчање на adidas Running Essentials Brand Love. Без разлика дали за прв пат се влечете или ја извршувате вашата дневна рутина, овие хеланки обезбедуваат поддршка и дишење за да ви дадат самодоверба. Стилскиот, целосен принт ги прави овие хеланки повеќе од парче облека - тие се став. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Должина: 7/8
 • AEROREADY технологија
 • Висок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Ткаенина за поддршка и дишење
 • Предни џебови
 • 360 рефлексивност
 • Состав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош