Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HT9507)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските долен дел тренерки за тренинг adidas Essentials е идеална за сите спортски активности. Малку растегливиот долен дел на тренерката е разноврсна, толку и удобна. Високиот еластичен струк со врвка за влечење обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Нашата позната технологија AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Страничниот џеб со патент безбедно ќе ги смести сите ваши мали предмети. Малку пократка должина ќе ги донесе вашите аdidas патики во прв план. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Женски долен дел од тренерки за тренинг Ткаенина: 50% памук, 47% рециклиран полиестер и 3% еластин AEROREADY технологија Високо еластичен појас со јамка 3-ленти.
Подетално

Женските долен дел тренерки за тренинг adidas Essentials е идеална за сите спортски активности. Малку растегливиот долен дел на тренерката е разноврсна, толку и удобна. Високиот еластичен струк со врвка за влечење обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Нашата позната технологија AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Страничниот џеб со патент безбедно ќе ги смести сите ваши мали предмети. Малку пократка должина ќе ги донесе вашите аdidas патики во прв план. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски долен дел од тренерки за тренинг
 • Ткаенина: 50% памук, 47% рециклиран полиестер и 3% еластин
 • AEROREADY технологија
 • Високо еластичен појас со јамка
 • 3-ленти

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  Маица IC5040
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Помош