Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(MP31539-TOB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE ESSENTIALS Stacked Logo, долниот дел машки тренерки се стилски додаток на вашиот изглед инспириран од класичниот NB дизајн. Изработени од мек француски фротир и атлетски крој за да остане во чекор со вашиот активен животен стил, овие машки тренерки се удобен избор за секојдневно носење. Спецификација: Машки тренерки – lifestyle Среден струк Атлетски крој Странични џебови Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE ESSENTIALS Stacked Logo, долниот дел машки тренерки се стилски додаток на вашиот изглед инспириран од класичниот NB дизајн. Изработени од мек француски фротир и атлетски крој за да остане во чекор со вашиот активен животен стил, овие машки тренерки се удобен избор за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Машки тренерки – lifestyle
 • Среден струк
 • Атлетски крој
 • Странични џебови
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош