Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
adidas Yoga Essentials
Спортски градник
Код на производ:
(HR9700)
adidas

adidas Yoga Essentials

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAB MAB
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAB LAB
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека вашата енергија тече непречено во женскиот јога градник adidas Yoga Essentials. Обезбедува лесна поддршка додека се движите низ вашите јога пози. Технологијата за исфрлање на влагата AEROREADY ве одржува суви додека вашето темпо се забрзува со секој сет. Отстранливите влошки ви овозможуваат да ја прилагодите покриеноста за врвна удобност. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Тесен крој Модел на лизгање AEROREADY технологија Отстранливи влошки Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин.
Подетално

Нека вашата енергија тече непречено во женскиот јога градник adidas Yoga Essentials. Обезбедува лесна поддршка додека се движите низ вашите јога пози. Технологијата за исфрлање на влагата AEROREADY ве одржува суви додека вашето темпо се забрзува со секој сет. Отстранливите влошки ви овозможуваат да ја прилагодите покриеноста за врвна удобност. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Модел на лизгање
 • AEROREADY технологија
 • Отстранливи влошки
 • Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.488 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Помош