Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ:
(IC6976)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS5\. XS
 • XS7\. XS
 • XS9\. XS
 • S 5\. S
 • S 7\. S
 • S 9\. S
 • M 5\. M
 • M 7\. M
 • M 9\. M
 • L 5\. L
 • L 7\. L
 • L 9\. L
 • XL5\. XL
 • XL7\. XL
 • XL9\. XL
 • 2XL5 2XL
 • 2XL7 2XL
 • 2XL9 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials се машки шорцеви за тренинг. Шорцевите кои ќе ве одведат до целта ќе ви ја обезбедат удобноста што ви е потребна за најинтензивните спортски активности. Еластичниот појас со јамка овозможува максимално прилагодување на половината, а страничните џебови со патенти нудат простор за безбедно складирање на ситници за да можете да ги ослободите рацете и да се фокусирате на тренингот што е можно повеќе. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви на крајот од тренингот, како и на почетокот. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови со патент Еластичен појас со јамка Логото на adidas AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Essentials се машки шорцеви за тренинг. Шорцевите кои ќе ве одведат до целта ќе ви ја обезбедат удобноста што ви е потребна за најинтензивните спортски активности. Еластичниот појас со јамка овозможува максимално прилагодување на половината, а страничните џебови со патенти нудат простор за безбедно складирање на ситници за да можете да ги ослободите рацете и да се фокусирате на тренингот што е можно повеќе. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви на крајот од тренингот, како и на почетокот.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен појас со јамка
 • Логото на adidas
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош