Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
Женски хеланки
Код на производ:
(IC9895)
adidas

adidas Essentials 3-Stripes

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials 3-Stripes се женски спортски хеланки. Сигурното е добро, а токму тоа ви го носат овие хеланки. Функцијата adidas 3-Stripes се протега по должината на нозете за да ја нагласи наклонетоста на вашиот бренд. Високиот струк на овој модел ја обезбедува удобноста што ја сакате од спортските хеланки. Мекиот, растеглив материјал значи дека ќе можете слободно да се движите или да уживате на каучот. Тие се направени од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Брендирање adidas 3-Stripes Состав: 90% памук, 10% еластин.
Подетално

adidas Essentials 3-Stripes се женски спортски хеланки. Сигурното е добро, а токму тоа ви го носат овие хеланки. Функцијата adidas 3-Stripes се протега по должината на нозете за да ја нагласи наклонетоста на вашиот бренд. Високиот струк на овој модел ја обезбедува удобноста што ја сакате од спортските хеланки. Мекиот, растеглив материјал значи дека ќе можете слободно да се движите или да уживате на каучот. Тие се направени од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Брендирање adidas 3-Stripes
 • Состав: 90% памук, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.488 ДЕН
  Помош