Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(1373133-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
1.813 ДЕН
Заштеда: 777 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Fleece се детски тренерки за девојчиња кои ќе ве одржуваат загреани и подготвени за речиси сè што правите. Овој долен дел тренерки е лесен, удобен и супер мек одвнатре. Екстра мекото руно од мешавина од памук со четкана внатрешност обезбедува дополнителна топлина. Поширокиот еластичен прилагодлив појас нуди прилагодено вклопување. Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на нозете Предни џебови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour Rival Fleece се детски тренерки за девојчиња кои ќе ве одржуваат загреани и подготвени за речиси сè што правите. Овој долен дел тренерки е лесен, удобен и супер мек одвнатре. Екстра мекото руно од мешавина од памук со четкана внатрешност обезбедува дополнителна топлина. Поширокиот еластичен прилагодлив појас нуди прилагодено вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Предни џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош