Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
adidas Real Madrid Condivo 24
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HT8807)
adidas

adidas Real Madrid Condivo 24

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На или надвор од теренот, задржете ја вербата со машките тренерки adidas Real Madrid Condivo 22. Овој долен дел од тренерката ве одржува свежи и суви со својата технологија AEROREADY. Со патент на глуждовите за лесно облекување, кројот на оваа тренерка овозможува слобода на движење. Клупскиот грб ја нагласува вашата фудбалска лојалност. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас AEROREADY технологија Странични џебови со патент Патента за глуждот Интегрирани товарни џебови Грбот на Реал Мадрид Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

На или надвор од теренот, задржете ја вербата со машките тренерки adidas Real Madrid Condivo 22. Овој долен дел од тренерката ве одржува свежи и суви со својата технологија AEROREADY. Со патент на глуждовите за лесно облекување, кројот на оваа тренерка овозможува слобода на движење. Клупскиот грб ја нагласува вашата фудбалска лојалност. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • AEROREADY технологија
 • Странични џебови со патент
 • Патента за глуждот
 • Интегрирани товарни џебови
 • Грбот на Реал Мадрид
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош