Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE
Код на производ:
(UT23504-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE NB ATHLETICS UNISEX OUT OF BOUNDS HOODIE

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
2.495 ДЕН
Заштеда: 2.495 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • U1 U1
  • U2 U2
  • U3 U3
  • U4 U4
  • U5 U5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош