Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(IC8770)
adidas

adidas Essentials 3-Stripes

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Цена со попуст
2.550 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials 3-Stripes е женска lifestyle тренерка која одлично ќе се вклопи и во вашите активности и во моменти за релаксација. Тренерката е со тесен крој и одлично ја истакнува вашата фигура. Еластичниот појас овозможува непречено движење и уживање, додека манжетните на нозете ќе гарантираат дека се е на своето место во секое време. adidas 3-Stripes е потпис на брендот што се протега по нозете и ја истакнува вашата наклонетост кон брендот. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање на сите ваши мали предмети. Спецификација: Женска тренерка Странични џебови Брендирање adidas 3-Stripes Еластичен појас со јамка Еластичен дел на ракавите Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Essentials 3-Stripes е женска lifestyle тренерка која одлично ќе се вклопи и во вашите активности и во моменти за релаксација. Тренерката е со тесен крој и одлично ја истакнува вашата фигура. Еластичниот појас овозможува непречено движење и уживање, додека манжетните на нозете ќе гарантираат дека се е на своето место во секое време. adidas 3-Stripes е потпис на брендот што се протега по нозете и ја истакнува вашата наклонетост кон брендот. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање на сите ваши мали предмети.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Странични џебови
 • Брендирање adidas 3-Stripes
 • Еластичен појас со јамка
 • Еластичен дел на ракавите
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош