Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Festival Aop
NIKE Festival Aop
NIKE Festival Aop
NIKE Festival Aop
NIKE Festival Aop
NIKE Festival Aop
NIKE Festival Aop
NIKE Festival Aop
Машка маица
Код на производ:
(FB9780-100)
NIKE

NIKE Festival Aop

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка Nike FESTIVAL AOP носи фестивалска ведрина каде и да одите. Ова е убава маичка која ќе додаде светла нота на секоја пригода и секоја облека. Изработен од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви овозможи максимална удобност. Идеален е за шетање низ градот, излегување и секако фестивали. Интересен принт на целата површина на кошулата им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на Nike кој носи добри вибрации. Облечете ја маицата Nike FESTIVAL за да си ја дадете максималната удобност во текот на целиот и возбудлив ден што следи. Спецификација: Машка маица - lifestyle Опуштен крој Материјал: 100% памук.
Подетално

Машката маичка Nike FESTIVAL AOP носи фестивалска ведрина каде и да одите. Ова е убава маичка која ќе додаде светла нота на секоја пригода и секоја облека. Изработен од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви овозможи максимална удобност. Идеален е за шетање низ градот, излегување и секако фестивали. Интересен принт на целата површина на кошулата им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на Nike кој носи добри вибрации. Облечете ја маицата Nike FESTIVAL за да си ја дадете максималната удобност во текот на целиот и возбудлив ден што следи. Спецификација:

 • Машка маица - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош