Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Terry Full Zip
UNDER ARMOUR Rival Terry Full Zip
UNDER ARMOUR Rival Terry Full Zip
UNDER ARMOUR Rival Terry Full Zip
Код на производ:
(1370208-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry Full Zip

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.513 ДЕН
Заштеда: 1.077 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOR Rival Terry Full-Zip е дуксер за момчиња со качулка направен од лесен француски фротир. Доколку сакате удобност и топлина пред или по натпреварот, овој дуксер е она што ви треба. Ние го нарекуваме „ Rival Terry “, а вие можете да го наречете „мојот нов фаворит“. Лесниот француски фротир го прави мазен однадвор, а мек и топол одвнатре. Материјалот од кој е направен ја впива потта и брзо се суши, со што се обезбедува вашата удобност и свежо чувство.Спецификација: Дуксер со капуљача за момчиња Патент со целосна должина Еластични делови на ракавите и на долниот отвор Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

UNDER ARMOR Rival Terry Full-Zip е дуксер за момчиња со качулка направен од лесен француски фротир. Доколку сакате удобност и топлина пред или по натпреварот, овој дуксер е она што ви треба. Ние го нарекуваме „ Rival Terry “, а вие можете да го наречете „мојот нов фаворит“. Лесниот француски фротир го прави мазен однадвор, а мек и топол одвнатре. Материјалот од кој е направен ја впива потта и брзо се суши, со што се обезбедува вашата удобност и свежо чувство.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача за момчиња
 • Патент со целосна должина
 • Еластични делови на ракавите и на долниот отвор
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош