Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Yoga Essentials Printed
adidas Yoga Essentials Printed
adidas Yoga Essentials Printed
adidas Yoga Essentials Printed
adidas Yoga Essentials Printed
adidas Yoga Essentials Printed
adidas Yoga Essentials Printed
adidas Yoga Essentials Printed
Женски хеланки
Код на производ:
(HT5450)
adidas

adidas Yoga Essentials Printed

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Мекoто, едвај уникатно чувство на женските јога хеланки со принт adidas Yoga Essentials ви дава слобода да влезете во која било јога поза. Технологијата за исфрлање на влагата AEROREADY ви помага да се чувствувате суви без разлика колку се топли нештата. И по тренингот, овие хеланки инспирирани од фестивалски принт и елегантни линии го продолжуваат денот со вас. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Тесен крој AEROREADY технологија Високо еластичен струк Должина: 7/8 Минимални шевови Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин.
Подетално

Мекoто, едвај уникатно чувство на женските јога хеланки со принт adidas Yoga Essentials ви дава слобода да влезете во која било јога поза. Технологијата за исфрлање на влагата AEROREADY ви помага да се чувствувате суви без разлика колку се топли нештата. И по тренингот, овие хеланки инспирирани од фестивалски принт и елегантни линии го продолжуваат денот со вас. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • AEROREADY технологија
 • Високо еластичен струк
 • Должина: 7/8
 • Минимални шевови
 • Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Големина
  XSAC
  XSDE
  SAC
  SDE
  MAB
  MAC
  MDE
  LAB
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Помош