Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
Детски дуксер
Код на производ:
(1357585-183)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour RIVAL детскиот дуксер со капа за момчиња носи секојдневна пријатност и удобност. Лесна и исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и четкана внатрешност која ја задржува топлината ќе го направи овој дуксер омилено парче облека. Капата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгурскиот џеб е идеален за момчињата да ги складираат своите ситници. Еластичните делови го задржуваат дуксерот на место, овозможуваат слобода на движење и оптимална покриеност. Едноставниот дизајн и логото на UA го откриваат спортскиот дух и љубовта на вашите момчиња кон брендот. Спецификација: Машки дуксер Еластични делови на ракавите и половината Кенгурски џеб Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour RIVAL детскиот дуксер со капа за момчиња носи секојдневна пријатност и удобност. Лесна и исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и четкана внатрешност која ја задржува топлината ќе го направи овој дуксер омилено парче облека. Капата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгурскиот џеб е идеален за момчињата да ги складираат своите ситници. Еластичните делови го задржуваат дуксерот на место, овозможуваат слобода на движење и оптимална покриеност. Едноставниот дизајн и логото на UA го откриваат спортскиот дух и љубовта на вашите момчиња кон брендот.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Кенгурски џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош