Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own the Run Seasonal
adidas Own the Run Seasonal
adidas Own the Run Seasonal
adidas Own the Run Seasonal
adidas Own the Run Seasonal
adidas Own the Run Seasonal
adidas Own the Run Seasonal
adidas Own the Run Seasonal
Машка маица за трчање
Код на производ:
(HM8432)
adidas

adidas Own the Run Seasonal

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Цена со попуст
2.310 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Own the Run машката маичка сезонски е ваш партнер за време на трчањето. Дали вежбате секојдневно? Вашата маица не мора да изгледа обично. Дизајнот и технологијата на изработка на модели прават да се чувствувате посебно, пријатно и удобно. Рефлексивните детали и графиката ве прават видливи при слаба осветленост. Тренирајте со спортска опрема која ве мотивира да ги поместите вашите граници. Направен од 100% рециклирана полиестерска мрежа, ѝ овозможува на кожата да дише и е идеален за трчање во топол ден. Ќе останете суви со Aeroready, кој ја апсорбира влагата, па затоа е идеален како прв слој ако трчате, возите чао или шутирате тројка на ладно време. Начинот на кој е направен моделот е едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Машка маица Aeroready технологија Рефлектирачки детали Заоблено деколте Краток ракав Класично вклопување Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Own the Run машката маичка сезонски е ваш партнер за време на трчањето. Дали вежбате секојдневно? Вашата маица не мора да изгледа обично. Дизајнот и технологијата на изработка на модели прават да се чувствувате посебно, пријатно и удобно. Рефлексивните детали и графиката ве прават видливи при слаба осветленост. Тренирајте со спортска опрема која ве мотивира да ги поместите вашите граници. Направен од 100% рециклирана полиестерска мрежа, ѝ овозможува на кожата да дише и е идеален за трчање во топол ден. Ќе останете суви со Aeroready, кој ја апсорбира влагата, па затоа е идеален како прв слој ако трчате, возите чао или шутирате тројка на ладно време. Начинот на кој е направен моделот е едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Aeroready технологија
 • Рефлектирачки детали
 • Заоблено деколте
 • Краток ракав
 • Класично вклопување
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IC7641
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Помош