Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Out of Bonds
NEW BALANCE Out of Bonds
NEW BALANCE Out of Bonds
NEW BALANCE Out of Bonds
Код на производ:
(UP23504-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Out of Bonds

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • U1 U1
 • U2 U2
 • U3 U3
 • U4 U4
 • U5 U5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance OUT OF BOUNDS се унисекс, спортски хеланки за целодневна удобност. За вашите најактивни денови, потребна ви е опрема што ќе ве види низ вашите денови. Тие се одличен избор како опрема што ќе ја носите под шорцеви, тренерки или што и да ви одговара. Логото New Balance се протега по левата нога и на тој начин ја дополнува естетиката на ова парче облека. Поминете ги вашите граници со најдобрата опрема. Спецификација: Унисекс хеланки Лого на New Balance Состав: 58% памук, 33% полиестер, 9% спандекс.
Подетално

New Balance OUT OF BOUNDS се унисекс, спортски хеланки за целодневна удобност. За вашите најактивни денови, потребна ви е опрема што ќе ве види низ вашите денови. Тие се одличен избор како опрема што ќе ја носите под шорцеви, тренерки или што и да ви одговара. Логото New Balance се протега по левата нога и на тој начин ја дополнува естетиката на ова парче облека. Поминете ги вашите граници со најдобрата опрема.
Спецификација:

 • Унисекс хеланки
 • Лого на New Balance
 • Состав: 58% памук, 33% полиестер, 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош