Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски бициклистички
Код на производ:
(CZ8526-611)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женски велосипедски шорц кој е совршен за различни активности. Не мора да поседувате велосипед за да ги сакате овие шорцеви. Посегнете по овој ретро стил кога е премногу топло за хеланки, но сепак ви треба нивното растегнување и поддршка. Меката и растеглива ткаенина ја отстранува потта од вашата кожа за да ве одржува суви. Контурниот појас удобно седи на вашата кожа без да се врзува.Спецификација: Женски велосипедски шорцеви Полудлабок појас Модел: tight fit Машинско перење Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женски велосипедски шорц кој е совршен за различни активности. Не мора да поседувате велосипед за да ги сакате овие шорцеви. Посегнете по овој ретро стил кога е премногу топло за хеланки, но сепак ви треба нивното растегнување и поддршка. Меката и растеглива ткаенина ја отстранува потта од вашата кожа за да ве одржува суви. Контурниот појас удобно седи на вашата кожа без да се врзува.
Спецификација:

 • Женски велосипедски шорцеви
 • Полудлабок појас
 • Модел: tight fit
 • Машинско перење
 • Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Бициклистички
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.254 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.194 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.990 ДЕН
  Помош