Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Код на производ:
(MS31520-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Цена со попуст
2.312 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Излезете во градот со стил во машките lifestyle шорцеви NEW BALANCE ESSENTIALS REMAGINED. Инспирирани од класичното наследство на NB, овие машки шорцеви ве обвиткуваат во лесен слој од француска ткаенина, обезбедувајќи мекост и удобност во текот на денот. Спецификација: Машки шорцеви - lifestyle Среден струк Меки француски фротир Печатено лого Состав: 65% памук, 35% полиестер.
Подетално

Излезете во градот со стил во машките lifestyle шорцеви NEW BALANCE ESSENTIALS REMAGINED. Инспирирани од класичното наследство на NB, овие машки шорцеви ве обвиткуваат во лесен слој од француска ткаенина, обезбедувајќи мекост и удобност во текот на денот. Спецификација:

 • Машки шорцеви - lifestyle
 • Среден струк
 • Меки француски фротир
 • Печатено лого
 • Состав: 65% памук, 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош