Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds
Код на производ:
(UP23503-SST)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Athletics Out Of Bounds

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • U1 U1
 • U2 U2
 • U3 U3
 • U4 U4
 • U5 U5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Излезете од вашата комфорна зона и поместете ги границите во New Balance Athletics надвор од границите унисекс тренерки. Без разлика дали сте активни или го поминувате денот дома релаксирајќи се, опуштениот крој го следи вашето внатрешно чувство. Преголемото лого на брендот на ногата го привлекува вниманието и смело го изразува вашиот стил. Овој разновиден стил се одликува со класични детали како што се возбудува, атлетско вклопување и прилагодлив струк. Тренерката е изработена од удобна и богата ткаенина - француски фротир што дава чувство на мекост. Средната висина на струкот дава можност за различни комбинации со горните делови на облека со различна должина. Кројот ја следи силуетата на вашите нозе и го истакнува атлетското тело, оставајќи простор за активно движење. Еластичните делови го спречуваат продирањето на ладен воздух, додека страничните џебови ги загреваат рацете и чуваат ситници. Спецификација: Lifestyle унисекс тренерки Странични џебови Еластичен појас NB лого на ногата Состав: 100% памук.
Подетално

Излезете од вашата комфорна зона и поместете ги границите во New Balance Athletics надвор од границите унисекс тренерки. Без разлика дали сте активни или го поминувате денот дома релаксирајќи се, опуштениот крој го следи вашето внатрешно чувство. Преголемото лого на брендот на ногата го привлекува вниманието и смело го изразува вашиот стил. Овој разновиден стил се одликува со класични детали како што се возбудува, атлетско вклопување и прилагодлив струк. Тренерката е изработена од удобна и богата ткаенина - француски фротир што дава чувство на мекост. Средната висина на струкот дава можност за различни комбинации со горните делови на облека со различна должина. Кројот ја следи силуетата на вашите нозе и го истакнува атлетското тело, оставајќи простор за активно движење. Еластичните делови го спречуваат продирањето на ладен воздух, додека страничните џебови ги загреваат рацете и чуваат ситници. Спецификација:

 • Lifestyle унисекс тренерки
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • NB лого на ногата
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош