Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
UNDER ARMOUR Essential Heritage
Машки дуксер
Код на производ:
(1373813-112)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Essential Heritage

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капуљача Under Armour Essential Heritage е идеално парче облека и за загревање пред натпреварот и за опуштање после него. Загревањето не е само удобност пред големиот натпревар, иако ова е еден од најудобните дуксери што некогаш ќе ги носите, туку ментално да бидете на вистинското место, да бидете фокусирани и да го подготвите вашето тело. Ултра удобното руно од мешавина од памук со брусена внатрешност обезбедува дополнителна топлина, додека мрежестата капуљача нуди дополнителна дишливост. Спецификација: Прилагодлива мрежеста капуљача Кенгурски џеб Еластични делови на ракавите и рабовите Состав: 63% памук, 37% полиестер.
Подетално

Машкиот дуксер со капуљача Under Armour Essential Heritage е идеално парче облека и за загревање пред натпреварот и за опуштање после него. Загревањето не е само удобност пред големиот натпревар, иако ова е еден од најудобните дуксери што некогаш ќе ги носите, туку ментално да бидете на вистинското место, да бидете фокусирани и да го подготвите вашето тело. Ултра удобното руно од мешавина од памук со брусена внатрешност обезбедува дополнителна топлина, додека мрежестата капуљача нуди дополнителна дишливост.
Спецификација:

 • Прилагодлива мрежеста капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Состав: 63% памук, 37% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош