Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Женски дуксер
Код на производ:
(WT31508-SEI)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Essentials Reimagined женскиот lifestyle дуксер е инспириран од класичниот NB дизајн со редизајниран бренд. Овој женски дуксер со долги ракави е изработен од мека и топла френцуска ткаенина во модерна преголема комбинација која ви дава секојдневна удобност и повеќе простор за движење. Спецификација: Женски дуксер - lifestyle Oversized модел Наследено лого на NB Состав: 65% памук, 35% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE Essentials Reimagined женскиот lifestyle дуксер е инспириран од класичниот NB дизајн со редизајниран бренд. Овој женски дуксер со долги ракави е изработен од мека и топла френцуска ткаенина во модерна преголема комбинација која ви дава секојдневна удобност и повеќе простор за движење.
Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Oversized модел
 • Наследено лого на NB
 • Состав: 65% памук, 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош