Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Женска маица
Код на производ:
(WT31507-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE ESSENTIALS REIMAGINED ARCHIVE женската lifestyle маица со кратки ракави е инспирирана од класичниот NB дизајн. Редезајнирана со наследството на брендот, оваа женска маичка е изработена од мек памучен жерсеј што дише во удобен спортски крој што ви дава слобода на движење. Спецификација: Женска lifestyle маица со кратки ракави NB лого на предната страна Состав: 100% памук.
Подетално

NEW BALANCE ESSENTIALS REIMAGINED ARCHIVE женската lifestyle маица со кратки ракави е инспирирана од класичниот NB дизајн. Редезајнирана со наследството на брендот, оваа женска маичка е изработена од мек памучен жерсеј што дише во удобен спортски крој што ви дава слобода на движење.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица со кратки ракави
 • NB лого на предната страна
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица WT31507-MBM
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица WT31507-LAY
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица WT23801-DC2
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Помош