Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Детски хеланки
Код на производ:
(DX5026-451)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential се полудлабоки хеланки за тинејџерки, идеални за вашиот секој ден. Имате премногу хеланки? Таква опција нема ако ги носите 24/7! Мекото чувство на овие хеланки и нивната еластична ткаенина се она што сакате да го носите постојано. Токму затоа ги нарекуваме Essential. Шарените логоа им даваат интересен изглед и привлечност. Фината мешавина на памук и полиестер, од која се направени овие хеланки, ви овозможува пријатно чувство и удобност. Растегливиот појас ви нуди добро вклопување, а неговиот полудлабок дизајн обезбедува добра покриеност при движење. Спецификација: Lifestyle хеланки за тинејџерки Машинско перење Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс.
Подетално

Nike Sportswear Essential се полудлабоки хеланки за тинејџерки, идеални за вашиот секој ден. Имате премногу хеланки? Таква опција нема ако ги носите 24/7! Мекото чувство на овие хеланки и нивната еластична ткаенина се она што сакате да го носите постојано. Токму затоа ги нарекуваме Essential. Шарените логоа им даваат интересен изглед и привлечност. Фината мешавина на памук и полиестер, од која се направени овие хеланки, ви овозможува пријатно чувство и удобност. Растегливиот појас ви нуди добро вклопување, а неговиот полудлабок дизајн обезбедува добра покриеност при движење.
Спецификација:

 • Lifestyle хеланки за тинејџерки
 • Машинско перење
 • Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош